5 причин купити наматрацник, крім очевидних. Або як зробити матрац довгостроковою інвестицією.
Наматрацник - це, по суті, чохол, що захищає матрац від забруднень. «Але я не збираюся розливати на матрац каву, я буду там тільки спати!» - скажете Ви. Однак, не все так просто) В першу чергу забруднення походить від пилу і поту, це неминуче в процесі експлуатації. І звичайне простирадло тут не допоможе, тому що з легкістю пропускає і пил, і вологу. Погодьтеся, куди простіше (а головне - дешевше) зняти захисний наматрацник і відправити в прання раз на місяць, ніж купувати новий матрац щороку. Особливо важливо це для алергіків і астматиків, коли освіжати ліжко необхідно регулярно. Отже, причина номер 1 - продовження терміну служби матраца, виходячи з гігієнічних норм.
Дотримуйтесь правильний температурний режим при пранні, щоб наматрацник не сів!
Види наматрасников і 2я причина для їх покупки.
Наматрацники бувають:
- на петлях
- натяжні з боковинами
Перший варіант набагато зручніше і швидше знімати. У нього по боками є кутові резинки, які надійно фіксують наматрацник на ліжку. Другий варіант - це наматрацник-простирадло на резинці з бортами по всьому периметру. Таку модель важче знімати/одягати при пранні, проте, вона має незаперечну перевагу - захищає від потертостей з боків. Отже, причина номер 2 - захист від механічних пошкоджень і «кашлаченія».
Мікроклімат в ліжку. Не замислювалися? А це важливо.
Наматрацники бувають для зимового і літнього періоду. Різниця в використовуваних матеріалах. Для зими - це синтепоновий прошарок і/або шерсть. Наматрацник з овечою вовною робить ліжко більш теплим, м'яким та затишним, але ж саме цього хочеться після довгого холодного дня. «Літній» наматрацник - бавовняний, з натуральних тканин, які дозволяє тілу дихати, вбирає вологу і робить сон більш комфортним. Такі наматрацники екологічні та гіпоалергенні. І ця наша 3я причина.
Наматрацники - рятувальники.
Наматрацник також може «врятувати» старий матрац. По-перше, надавши йому вид абсолютно нового, приховавши потертості, закашлаченні ділянки і плями. «Матрац під простирадлом не видно, і це не так важливо» - можете заперечити Ви. Але естетика і відчуття прекрасного у людини закладено природою, погодьтеся, значно приємніше бачити (нехай і зрідка) свіжу гарну річ. З таких дрібниць і складається приємна атмосфера в будинку, куди хочеться поспішати після роботи і з задоволенням і умиротворенням проводити вихідні. По-друге, хороший стьобаний наматрацник приховає невеликі западини і заломи в старому матраці, спати стане значно комфортніше.
Я люблю спати на м'якому, а він на жорсткому. Як бути?
Якщо у Вас і Вашого (-ї) чоловіка (дружини) різні переваги або показання щодо жорсткості спального місця, є вихід - придбати два односпальні матраца і поєднати їх. Але тут виникає незручність - шов посередині. Порятунком буде загальний наматрацник, який згладить цю нерівність і проблема вирішена.
Сподіваюся, ми змогли переконати Вас у необхідності покупки наматрасника, адже його ціна щодо матраца дешева, а безліч переваг незаперечні. Тепер давайте виберемо відповідний.
Як правильно підібрати розмір - довжина, ширина і висота.
Як і матраци, наматрацники в нашому каталозі представлені односпальні, двоспальні, євро-розмір. Виміряйте свій матрац по трьом параметрам - довжина, ширина і обов'язково висота. Існують наматрацники як на невисокі матраци - 6 см, так і на стандартні і високі - 20 см, 25 см, 30см. Принципово важливо вказати висоту, якщо Ви купуєте натяжний наматрацник. Наматрацники з кутовими петлями більш універсальні і підійдуть на будь-яку висоту. Стандартні розміри - 80х190 см, 80х200 см, 90х190 см, 90х200 см, 120х190 см, 120х200 см, 140х190 см, 140х200 см, 160х190 см, 160х200 см, 180х190 см, 180х200см. У цих розмірах наматрацники є в наявності і їх не потрібно довго чекати.
Також Ви можете замовити нестандартний наматрацник, який буде зшитий за Вашими розмірами. Наприклад, 60х200 см, 80х180 см, 90х180 см, 100х200 см, 110х190 см, 110х200 см, 130х190 см, 130х200 см, 150х190 см, 150х200 см, 180х220 см, 2 на 2 м, 220х200 см або будь-який інший.
Скільки коштує і де купити якісний наматрацник
Вартість наматрасников варіюється в залежності від матеріалів виготовлення і типу кріплення. Наматрацники з кутовими фіксаторами коштують дешевше, ніж натяжні, а синтетичні дешевше натуральних. Але який би наматрацник Ви не обрали, можете бути впевнені, що в інтернет-магазині TUMBA-UMBA™ ціни будуть найнижчі. Просто тому що ми любимо і поважаємо своїх клієнтів і не робимо націнки, у нас все чесно! Замовити можна онлайн з доставкою в будь-який куточок України. Перед остаточним вибором - ознайомтеся з фотографіями та відгуками, а також наші менеджери проведуть вичерпну консультацію. Приємних покупок!